هلدینگ سرمایه گذاری مس سرچشمه با همکاری مراکز علمی و دانشگاهی “نخستین رویداد ارائه نیازهای فناورانه صنایع معدنی” استان کرمان را برگزار می نماید.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ مس سرچشمه، این رویداد با دو پیش رویداد و با هدف تعامل و شبکه‌سازی در زنجیره ارزش صنایع معدنی، آشنایی کارکنان زنجیره ارزش صنایع معدنی با اکوسیستم فناوری و نوآوری، تعامل کارآفرینان زنجیره ارزش صنایع معدنی با مراکز علمی و فناوری و دریافت پیشنهادات فناورانه برای رفع نیازهای صنایع معدنی برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است پیش رویداد اول در بازه زمانی17 الی 20 مهرماه و شامل 5 برنامه آموزش مجازی آشنایی با اکوسیستم فناوری و نوآوری، نمای کلی اکوسیستم فناوری و نوآوری، آشنایی با مفاهیم اولیه اکتشاف معادن، آشنایی با مفاهیم اولیه استخراج معادن و آشنایی با مفاهیم اولیه فرآوری معدن است.

گفتنی است پیش رویداد دوم در بازه زمانی10 و 11 آبان ماه به صورت جضوری و مجازی و با هدف مهارت آموزی برنامه ریزی و اجرا خواهد شد.

شایان ذکر است در رویداد اصلی که در 8 آذر ماه و به صورت حضوری برگزار خواهد شد برخی از نیازهای فناورانه دریافت شده از صنایع معدنی استان جهت ارائه راه حل به شرکتهای دانش بنیان، فناور یا صنعتی عرضه خواهد شد.

این رویداد با مشارکت دانشگاه باهنر کرمان، صندوق نوآوری و شکوفایی و معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری در حال برنامه ریزی و اجرا است.

علاقمندان جهت ثبت نام در این رویداد و دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به سایت این رویداد به نشانی rp.scico.ir مراجعه نمایند.

انتهای خبر/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *