شرکت آریا ناران سرچشمه

از زیرمجموعه های هلدینگ سرمایه گذاری مس سرچشمه و در زیرشاخه شرکت راهیان سهام در سال 1377 فعالیت خود را آغاز کرد و در حال حاضر با در اختیار داشتن ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین معدنی و راه سازی  به عنوان یکی از بزرگترین پیمانکاران معدنی کشور در حوزه های مختلف راه‌سازی، سد سازی و فعالیت های معدنکاری شامل بارگیری و حمل خاک معدن، تامین ماشین آلات، ابزار و مواد مورد نیاز و فعالیت های اکتشاف و انفجار در معادن فعالیت است.

آدرس سایت: www.arianaran.com

شرکت صنعتی و معدنی آریا ناران سرچشمه، در سال 1377 فعالیت خود را با عقد قرارداد تامین ماشین آلات سنگین کارخانجات ذوب و تغلیظ مجتمع مس سرچشمه آغاز نمود.

این شرکت در ادامه با خرید ماشین آلات سنگین معدنی، از جمله شاول و تراک های صد تنی، به عنوان یک شرکت معدنی، بخش عمده ای از عملیات خاکی در معدن بزرگ مس سرچشمه و معدن مس میدوک را عهده دار شد.

شرکت آریا ناران سرچشمه، از زیرمجموعه های هلدینگ سرمایه گذاری مس سرچشمه می باشد و در زیرشاخه شرکت راهیان سهام قرار دارد. این شرکت هم اکنون با در اختیار داشتن ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین معدنی و راه سازی، و همچنین نیروی انسانی متخصص، یکی از قدرتمندترین شرکت های معدنی منطقه و کشور محسوب می شود.
فعالیت های شرکت آریا ناران سرچشمه :
  • فعالیت های راه سازی
شامل احداث راه ها، بزرگراه ها، زیرسازی راه آهن، ساخت پل ها و باندهای پرواز فرودگاهی.
  • فعالیت های سد سازی
شامل ساخت سدهای هسته آسفالتی، سدهای رسوبگیر، کانال ها و تونل های آبی و سایر فعالیت های مربوطه.
  • فعالیت های معدنکاری
شامل استخراج، باطله برداری، اکتشاف و سایر فعالیت های حوزه معدن و کارخانجات معدنی
  • طراحی معادن روباز و زیرزمینی
شامل طراحی شبکه های حفاری، مدارهای انفجاری و نظارت بر اجرای کار
  • تامین ماشین آلات
شامل تامین ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین معدنی و راه سازی
  • فعالیت های لیچیگ و بیو لیچینگ
شامل ساخت هیپ، مخازن هیپ، احداث تاسیسات برقی و مکانیکی مربوطه جهت استحصال فلزات.
شرکت آریاناران سرچشمه، با دریافت گواهینامه های معتبر ملی و بین المللی از جمله گواهینامه مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای، گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت، گواهینامه مدیریت زیست محیطی، مدیریت انرژی و … نام و برند درخشانی در حوزه معدنکاری و فعالیت های مربوطه کسب محسوب می شود.
شرکت آریا ناران سرچشمه
ما خاک را به عمل کیمیا کنیم

آدرس سایت :  www.arianaran.com