هلدینگ سرمایه گذاری مس سرچشمه
در یازدهمین نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در حوزه معدن و صنایع معدنی
هلدینگ سرمایه گذاری مس سرچشمه جهت معرفی توانمندی ها در حوزه معدن و صنایع معدنی، ارتباط پویا با فعالان حوزه معدن، رصد بازار و مطالعه دقیق فرصت های سرمایه گذاری در حوزه معدن، در یازدهمین نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در حوزه معدن و صنایع معدنی شرکت کرد.
به گفته میلاد شمس، مدیرعامل هلدینگ سرمایه گذاری مس سرچشمه، با در نظر گرفتن حضور این هلدینگ با دو نماد سرچشمه و فافق در بازار بورس کشور، استفاده بهینه از فرصت های نمایشگاهی و معرفی توانمندی ها و همچنین رصد بازار، از دلایل حضور این هلدینگ در نمایشگاه های مرتبط با موضوع فعالیت می باشد.
هلدینگ سرمایه گذاری مس سرچشمه، با تجربه ای چندین ساله در حوزه معدن و صنایع معدنی، و برخورداری از توان عملیاتی دو شرکت بزرگ آریا ناران و نوآوران مس، فعالیت گسترده ای در دو معدن مهم مس کشور یعنی معدن مس سرچشمه و معدن مس سونگون دارد.
مهندس شمس ظرفیت ماشین آلات معدنی هلدینگ سرمایه گذاری مس سرچشمه را قابل توجه دانست و عنوان کرد این ظرفیت در حال افزایش است و شرکت های معدنی وابسته به این هلدینگ در حال برنامه ریزی برای توسعه توان ماشین آلات و فعالیت های معدنی می باشند.
هلدینگ سرمایه گذاری مس سرچشمه تا پنجشنبه سی و یکم شهریور ماه 1401، در کنار شرکت ملی صنایع مس ایران، در یازدهمین نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در حوزه معدن و صنایع معدنی، در مصلی تهران حضور دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *