مدیرعامل هلدینگ سرمایه گذاری مس سرچشمه عنوان کرد :سود آوری در صنایع مس افق کرمان
به گزارش روابط عمومی، میلاد شمس مدیرعامل هلدینگ سرمایه گذاری مس سرچشمه، از سودآوری شرکت های زیرمجموعه در سال 99 خبر داد و عنوان کرد با وجود شرایط بد اقتصادی که پاندمی کرونا ایجاد کرده، همکارانمان با تلاش و کوشش مضاعف موفق شدند نسبت به سال 98 سود قابل توجهی را کسب کنند.
شمس عملکرد شرکت های مجموعه افق کرمان در سال 99 نسبت به سال 98 را مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت، انتظار می رود با توجه به پایش وضعیت عملکرد شرکت های زیر مجموعه در سال 99 و برآورد بودجه سال 1400 آنها، صنایع مس افق کرمان در سال جاری رشد قابل توجه داشته باشد.
میلاد شمس در خصوص توجه به اطلاع رسانی اخبار شرکت برای سهامداران و علاقه مندان به خرید سهام این هلدینگ اظهار داشت: برای آگاهی سهامداران خبرهای اقداماتی که صورت می گیرد، باید منتشر شود زیرا انتظارات سهامداران بیش از اینهاست. ضمن اینکه ما معتقدیم ارزش سهام هلدینگ سرمایه گذاری مس سرچشمه، بیش از قیمتی است که تابلو نشان می دهد. این توازن با اطلاع رسانی فعالیت ها و عملکرد مثبت شرکت ها باید برقرار شود.
ایشان همچنین بیان داشتند: هر چند در سال 99 تلاش خوبی صورت گرفته ولی در سال 1400 باید این تلاش مضاعف شود زیرا هلدینگ سرمایه گذاری مس سرچشمه مجموعه بزرگ و توانمندی است و باید این توانمندی در همه عرصه ها و در خصوص همه شرکت ها بالفعل شود. در سال جاری یکی از اولویت های ما عرضه شرکت ها در فرابورس است که با جدیت این کار در حال برنامه ریزی است. ورود شرکت ها به فرابورس ما را در یک بازار رقابتی قرار می دهد و از طرفی مسوولیت مان را برای پاسخ گویی به سهامداران دو چندان می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *