تبریز میزبان صنعتگران صنایع مس ایران

حضور هلدینگ سرمایه گذاری مس سرچشمه در:نمایشگاه بین المللی متالورژی، فولاد، ریخته گری، آهنگری، صنایع و ماشین آلات وابسته.
میلاد شمس، مدیرعامل هلدینگ سرمایه گذاری مس سرچشمه یکی از سیاست های کلان این هلدینگ را، استفاده از ظرفیت های بالقوه و توسعه فعالیت ها در زمینه های کاری مربوطه عنوان کرد.
شمس اضافه کرد: جهت تحقق این هدف، حضور در نمایشگاه های معتبری که در حوزه صنایع و خصوصا صنعت مس برگزار می شود، می تواند باعث تعامل فرصت ساز برای شرکت های تابعه این هلدینگ باشد.
هلدینگ سرمایه گذاری مس سرچشمه، در حال حاضر با شانزده شرکت زیرمجموعه در حوزه های مختلف صنعت و معدن، مهندسی و خدمات صنعتی مشغول به فعالیت می باشد. مهندس شمس اظهار داشت، هلدینگ سرمایه گذاری مس سرچشمه با حضور در نمایشگاه های بین المللی، شرایط را برای معرفی توانمندی های شرکت های زیرمجموعه و ایجاد ارتباط با دیگر شرکت ها فراهم می نماید.
نمایشگاه بین المللی متالورژی، فولاد، ریخته گری، آهنگری، صنایع و ماشین آلات وابسته از تاریخ بیست و نهم خرداد لغایت یکم تیرماه ۱۴۰۱ در شهر تبریز برگزار می شود.
مهندس شمس حضور جدی هلدینگ سرمایه گذاری در این نمایشگاه را فرصتی مغتنم برای معرفی توانمندی ها و شناخت فرصت های سرمایه گذاری جدید عنوان کرد و اظهار امیدواری کرد شرکت های تابعه با توجه و استقبال از این فرصت های تبادلی، زمینه را برای توسعه بازار کار و گسترش فعالیت های خود مهیا کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *