به گزارش روابط عمومی هلدینگ سرمایه گذاری مس سرچشمه ،در راستای سیاست های کلان هلدینگ سرمایه گذاری مس سرچشمه، عرضه سهام شرکت های زیرمجموعه این هلدینگ در بازار بورس کشور از مدتها قبل آغاز شده است. در همین فرآیند، کلیه مراحل پذیرش سهام شرکت صنایع مس افق کرمان انجام پذیرفته و به زودی عرضه اولیه سهام این شرکت، عملیاتی خواهد شد.
بررسی عملکرد، شفافیت مالی و عملیاتی و پایش فعالیت شرکت های زیرمجموعه، از جمله نکات مهمی است که شرکت های بورسی می بایست مورد توجه قرار دهند. به همین منظور و با تاکید مدیرعامل هلدینگ سرمایه گذاری مس سرچشمه،  مهندس شمس، جلسات پایش وضعیت عملکردی شرکت های زیرمجموعه صنایع مس افق کرمان، شامل شرکت های : سرچشمه هامون، همگامان مس، راهوار مس، حکیم مس و ارفع سازان، و همچنین جلسات برآورد بودجه هر کدام از این شرکت ها در هفته گذشته برگزار شد. لازم به ذکر است مجامع این شرکت ها نیز طی هفته گذشته برگزار گردید. گزارش مالی خوب و تراز مثبت مالی نسبت به سال 98 از جمله نکات قابل توجه مجامع شرکت های زیرمجموعه صنایع مس افق کرمان بود.
با توجه به چشم انداز شرکت های زیرمجموعه صنایع مس افق کرمان، پیش بینی می شود در سال 1400، رشد قابل توجهی را در این شرکت ها شاهد باشیم. بر همین اساس قابل پیش بینی است که از طرف علاقه مندان به بازار سرمایه، که شناخت و آگاهی کافی نسبت به وضعیت سهام شرکت های حوزه مس دارند، عرضه اولیه سهام صنایع مس افق کرمان، مورد استقبال گسترده ای قرار بگیرد. با در نظر گرفتن تراز مالی مثبت این شرکت ها، و عملکرد عملیاتی، قراردادهای جاری و توان کافی برای گسترش دامنه فعالیت ها، افق روشنی را برای صنایع مس افق کرمان پیش بینی می کنیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *